שירותים

גישור זוגי

coupleבמהלך הזוגיות עלולים בני זוג לגלות חוסר הסכמה ביניהם בעניינים שונים הקשורים לדיני משפחה. למשל, בני זוג שעומדים להינשא ומשפחתו של אחד מהם רוצה להעניק להם סיוע כספי בתנאי שייחתם ביניהם הסכם ממון, או בני זוג בפרק ב' שרוצים לעבור להתגורר יחדיו ולסדר את העניינים הממוניים ביניהם כידועים בציבור בהסכם חיים משותפים. מטרת תהליך של גישור זוגי היא להביא את בני הזוג להסכמות בדרך הטובה ביותר שתסייע ותחזק את זוגיותם ולא תביא לפירוקה בטרם עת.

להמשך קריאה על גישור זוגי לחצו כאן

 

גישור משפחתי

גישור משפחתימשפחתולוגיה היא עניין המורכב גם מבני משפחה בעלי קשר דם וגם מבני זוגם ומשפחתם של בני הזוג. מערכות מתפתחות אלו עלולות להסתבך עם השנים ולסכסך בין בני המשפחה בעיקר סביב עניינים של כבוד וכסף. מה וכמה העניקו ההורים לכל אחד מילדיהם בחייהם, כיצד נשווה בין חלקיהם של האחים למרות שצוואת ההורים קיפחה את חלקם… מטרת הפניה אל גישור משפחתי היא כדי לא להגיע לבית המשפט ולגרום לקרעים שלא ניתן לאחותם לעולם.

להמשך קריאה על גישור משפחתי לחצו כאן

 

גישור גירושין

גישור לגירושיןפירוק זוגיות נחשב למשבר השני בחשיבותו לאחר מוות. כדי לא להוסיף אש על הקושי ולפנות למלחמה בבית המשפט שתסיים באופן מיידי את התקשורת בין בני הזוג לשנים רבות, תדלדל את כיסיהם ותפגע בילדיהם, רצוי לפנות אל גישור גירושין. במהלך התהליך של גישור לגירושין, מעבר לחיסכון בזמן ובכסף, קולם של בני הזוג נשמע במישרין, כך גם השפעתם על תוצאות ההליך ישירה, מזעור הנזק לילדים וגם המזעור מותאם ללו"ז של בני הזוג ופועל בהתאם לצורכיהם.

להמשך קריאה על גישור גירושין לחצו כאן

 

גישור אחרי גירושין

גישור פוסט גירושיןהגירושין מסיימים את הזוגיות אבל לא את ההורות. עקב כך, ייתכן כי במשך השנים שלאחר הגירושין יתגלעו בין ההורים אי הסכמות חדשות בנוגע להורותם כגון האם לשלוח את הילד לבית ספר פרטי ולהתחלק בעלויות?, מחלוקות נוספות עלולות להתפתח בנוגע לעניינים שהיו סגורים ביניהם קודם לכן בהסכם הגירושין אך אחד מהצדדים רוצה לפתוח אותם לדיון בגלל שינויים אחרונים כגון הורה שחלה והפסיק לעבוד ומבקש שינוי בגובה המזונות. במקום לפנות לבית המשפט כדאי לפנות אל גישור אחרי גירושין ולסגור עניינים אלו באופן עצמאי.

להמשך קריאה על גישור אחרי גירושין לחצו כאן

קבוצת תמיכה

קבוצות תמיכהבמהלך ההחלטה על הפרידה, בזמן הגירושין (אם בגישור או בבית משפט) ואף שנים לאחר קבלת הגט, מפגש עם המשתתפים בתוך קבוצת תמיכה, גברים ונשים, הנמצאים בדיוק במצב שלך, או שעברו זה מכבר את מה שאת/ה עובר/ת יכול לסייע לך ובגדול. המקום להוציא את שעל ליבך, לשתף בקשיים בהווה ובחששות מהעתיד, לשמוע מה קורה אצל אחרים ואיך הם מתמודדים, הוא המקום שיכול לאפשר לך להתפתח, לגדול ולצמוח תוך כדי הבנה מי את/ה, מה את/ה שווה, מה אתה יכול/ה ולאן את/ה רוצים להגיע.

להמשך קריאה על קבוצת תמיכה לחצו כאן